Възраст

2 месеца

Пол

Момиче

Местоположение

София

Транспорт

В региона

Здраве и грижи

Обезпаразитено

Кастрирано

FIV / FeLV

FeliD-3

Ваксинирано

Ваксинирано бяс

EU Паспорт

Чип

🐾 Здравей, аз съм Ежка и търся своето завинаги семейство! 🐾

Аз съм малко трицветно момиченце, само на около 2 месеца. Намериха ме в градинка, до един декоративен таралеж – и затова си получих името Ежка. Малко смешно, нали? Но аз съм всичко друго, само не и бодлива – пухкава съм, мека и много гушлива.

Сега вече съм в безопасност. Здрава съм, обезпаразитена и скоро ми предстои първата ваксина. Всеки ден ставам все по-игрива, тичам, скачам, гоня си опашката и после заспивам като малка плюшена топка.

Но най-много обичам хора. Обичам ръце, които ме галят, и гласове, които ми говорят нежно. Аз съм още бебе и целият свят за мен е игра и топлина.

💛 Искам да кажа нещо много важно от мое име:

Аз не съм играчка.
И другите като мен също не сме.

Малките котенца не са „забавление“ за деца, които после губят интерес. Много често така започва най-тъжната история – взимат ни като импулс, а после се връщаме обратно или оставаме ненужни, когато „играта свърши“. А ние не сме игра. Ние сме живи същества, които растат, свикват, обичат и страдат.

И още нещо – ние, малките котенца, понякога драскаме и хапем, точно както малките деца. Така опознаваме света, играем си и си чешем зъбките. Това е нормална част от порастването ни, не „лошо поведение“.

Затова търся семейство, което ме иска за цял живот – не за момент. Хора, които разбират, че коте като мен е отговорност, грижа и любов за години напред.

🏡 Давам се за отглеждане вътре в дом, с осигурена безопасна среда и при редовна обратна връзка, както и всички други малки котенца като мен – защото и те заслужават същото внимание, грижа и постоянство.

И още нещо важно…
Аз не съм подарък за приятел, не съм изненада за дете и не съм „подарък за баба“. Аз съм живо същество и искам човекът, който ще ме приеме, да ме избере сам – осъзнато, с любов и отговорност, защото ще сме заедно дълги години.

А ако ти търсиш малко щастие, което да расте до теб… може би аз съм твоето момиче. 🐱💕

— Ежка 🐾